MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 10188525
nr 1018 8525
Garderobsskåp
1880-tal, längd: 115 cm, djup: 63 cm, höjd: 230 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 februari 2016
kl 20:47:45
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr